• Ana Sayfa
  • Haberler
  • IMAS North America’dan Viteral Yem Değirmenciliği Sistemleri
IMAS North America’dan Viteral Yem Değirmenciliği Sistemleri

IMAS North America’dan Viteral Yem Değirmenciliği Sistemleri

IMAS North America, yayınladığı basın bülteninde ek ofisler ve Teksas merkezli hizmetlerle hayvan yemi endüstrisine destek sağlamak için Viteral Yem Değirmenciliği Sistemleri’ni tanıttığını duyurdu. IMAS North America, daha önce un değirmen sistemleri ve ekipmanları konusunda uzmanlaşmış Milleral Değirmencilik Sistemleri’ni 2011 yılında Kuzey Amerika’ya getirmişti. Şirketin Batı yarımküre için merkez ofisi en başından beri New York eyaletinde bulunuyor.


IMAS’ın yaklaşık 90 ülkede yüzlerce değirmen makineleri bulunuyor. Değirmencilik endüstrisindeki tasarım, üretim ve destek sağlama konularında 28 yılın üzerindeki deneyimiyle CE, TSEK ve ISO 9001:2008 kalite sertifikalarına sahip IMAS, un ve yemin öğütülmesi için doğru bir tercihtir. IMAS Grup’un ana şirketi, perakendecilik, gıda, inşaat, makine, tarım ve hayvancılık alanlarında faaliyet gösteren İttifak Holding’dir. İttifak Holding, çalışmalarına ve iş geliştirme stratejilerine yön veren temel kavramlar olarak “sürdürülebilirlik”, “verimlilik” ve “istikrar”ı benimsiyor.


2016 yılında Konya’da toplam 60,000 metrekare alana sahip yeni bir üretim tesisi kuruldu. Hayvan yemi değirmencilik sistemlerini tamamlamak üzere; Imas Grup aynı zamanda tahıl temizleme ekipmanları, saklama siloları, çekiçli değirmen besleyicileri, çöp sasörleri, valsli değirmenler, elekler, malzeme işleme ekipmanları, süreç akış tartıları, hava kilitleri, toz kontrolü, pnömatik taşıma ile otomasyon bileşenleri ve sistemleri sunuyor.

 

IMAS North America South
218 W. 4th Street
Anna, Texas 75409 USA
Ofis: (972) 924-3443
İletişim: Gary Billups and Chad Joyce