• Ana Sayfa
  • Haberler
  • Viteral’den yem sektörü için çığır açıcı hizmet: Pro Support
Viteral’den yem sektörü için çığır açıcı hizmet: Pro Support

Viteral’den yem sektörü için çığır açıcı hizmet: Pro Support

İmaş Makine’nin yem teknolojileri markası Viteral, sektörü çığır açıcı yeni bir hizmet olan Pro Support’la buluşturuyor.

Yem teknolojileri sektörünün öncü markalarında İmaş Makine, Viteral markası altında yemcilik sektörünü çığır açacak yeni bir hizmetle tanıştırıyor: Pro Support.
Pro Support, satış sonrasında yem sektörüne teknik servis konusunda daha etkili ve hızlı destek vermek amacıyla geliştirildi. Bu hizmeti son derece farklı ve öneli kılan ise sadece Viteral teknolojilerine sahip ürünlerin değil, diğer ürünlerin de bu hizmetten faydalanabilmesi. Yani bir Viteral ürünü ya da tesisine sahip olun ya da olmayın, Viteral’in satış sonrası teknik servis hizmeti olan Pro Support’a doğrudan iletişimle sahip olabiliyorsunuz. Aynı şekilde eğer bir Viteral ürün ya da tesisine sahipseniz, ürün ya da tesisinizin garanti kapsamında olup-olmadığı da önemli değil, yine aynı hizmeti alabiliyorsunuz. 
İşi, sadece satış sonrası teknik destek olan Pro Support ekibi, hem yedek parça hem de her kapsamda teknik servis hizmetleriyle, yem sektörü operasyonlarının kesintisiz yürüyebilmesi için 7/24 destek veriyor. Alanında uzman kişilerden oluşan ve yem sektörü için doğru analizlerle verimli ve hızlı çözümler üretmeye odaklanan ekip, talep halinde, tesisin yerleşimini ve şemasını daha verimli hale getirecek şekilde, yem sektörüne danışmanlık hizmeti de sunuyor.
Koşulsuz olarak dünya çapında sunulan Pro Support hizmetine; e-posta, telefon ve WhatsApp üzerinden doğrudan ulaşılabiliyor.