AR&GE

5 Kıtada 100’den fazla ülkeye ürün, anahtar teslimi proje ve hizmetlerini müşterilerine sunan İmaş, köklü bir araştırma geliştirme ve inovasyon kültürüyle AR-GE faaliyetlerine devam etmektedir. Yem sektörü için tamamen konusunda özelleşmiş mühendislik ekipleri çalışmaktadır. Türkiye’nin en çok AR-GE harcaması yapan 250 şirketi arasına giren İmaş, inovasyon ve AR-GE’yi müşteri memnuniyetinin odağına koymuştur.

 

Viteral araştırma ve geliştirme ekibi, bilgisayar destekli tasarım (CAD) çalışmaları ile tüm Viteral ürünlerinin üç boyutlu modellerini oluşturur. AR-GE çalışmalarının bir diğer önemli aşaması ise prototip üretimi, gerçek şartlarda test, deneme ve analizlerin yapılmasıdır. Tüm bu aşamalardan geçen ve kalitesinden emin olunan İmaş ürün ailesi üretime hazır hale gelmiş olur.

Viteral makinelerinin statik, dinamik, akışkanlar mekaniği ve yorulma analizleri simüle edilir. Bu prosedür, yem sektörünün ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayan verimli ve yüksek performanslı ürünler geliştirilmesinin püf noktasıdır. İnovatif yaklaşım, İmaş ve markalarının ana prensibidir ve araştırma geliştirme faaliyetlerinin tamamında sektörde fark oluşturacak yaklaşımlar ve ürünler ortaya çıkar.

AR&GE
AR&GE
AR&GE

Entegre Fikriler
Entegre Kazanç

AR&GE